ANGRY BIRDS na gymnaziálny spôsob

Z Gymnázium vo Vranove nad Topľou

Prejsť na: navigácia, hľadanie

Rozprávky nás sprevádzajú po celý život – máme ich radi, či máme 5, 15 alebo 35 rokov. Jedným z posledných detských hitov je i rozprávka o naštvaných vtákoch a zlých prasiatkach. Tou sme sa nechali inšpirovať pri príprave ďalšieho športového dňa pre predškolákov z MŠ-Okulka, s ktorou naše gymnázium spolupracuje už niekoľko rokov.


Aj keď nám počasie veľmi neprialo a namiesto ihriska sme sa museli uskromniť v „červenej triede“, všetky aktivity, ktoré sme si pre deti pripravili, boli sprevádzané obrovskou radosťou, plným nasadením a zdravou súťaživosťou. S najväčším ohlasom sa stretla pravá „vtáčikovská“ súťaž – pojedanie červíkov (samozrejme, gumených:) a tiež hľadanie pokladu (hračiek, ktoré sme deťom priniesli a poriadne ukryli:)


Myslíme si, že 28.júna sme opäť dokázali, že dnešná mládež nie je taká zlá a „angry“. Ak nám niekto ukáže, kde a ako môžeme pomôcť, veľmi radi sa zapojíme. Ak niekomu môžeme urobiť radosť (o to viac, ak sú to deti), bez váhania obetujeme zo svojho času a vyrobíme rôzne športové pomôcky, pripravíme občerstvenie a zahráme sa na veľkých kamarátov. A našim malým vtákom-predškolákom prajeme veľa úspechov v novej „veľkej“ škole...


3.D z Gymnázia, ul.Dr.C.Daxnera


Osobné nástroje
Menné priestory
Varianty
Operácie
Navigácia
Aplikácie
Nástroje
Pomoc