Imatrikulácia prvákov 2011/2012

Z Gymnázium vo Vranove nad Topľou

Prejsť na: navigácia, hľadanie

Akoby to bolo včera, keď sme stáli pred bránou základnej školy držiac mamu za ruku a so slzami v očiach. Dnes, už ako gymnazisti, máme pred sebou dlhú cestu plnú životných rozhodnutí a skúseností.

Nezmyselné obavy, okúsané nechty a pocity očakávania, to všetko predchádzalo dňu ´´D´´ na ktorý sme sa poctivo pripravovali. Na Gymnáziu je Imatrikulačný večierok každoročnou tradíciou, a ani tento raz tomu nebolo výnimkou.

Všetko to začalo tvrdou prípravou, kedy sme my, tretiaci, spojili naše sily a podeili úlohy. Privítali sme nápad urobiť netradičný UCHAĽÁK v štýle Barbie a Ken. O hladné brušká prvákov sa postarala III.B a o bezpečnosť a šatne študenti III.D triedy. Samozrejme, nesmela chýbať do ružova ladená výzdoba, barbie auto či balóny.

Keď už bolo všetko pripravené, mohol sa Uchaľák začať. Celá jedáleň bola preplnená nádhernými barbinami a kenmi na čele so svojimi profesormi. Po slávnostnom príhovore pani zástupkyne Dragulovej nasledovala oficiálna časť, keď naše ´´uchá´´ korunovali za riadnych študentov gymnázia.

Po zápise do kroniky a krste v podobe cukru v citrónovej šťave sa začala ozajstná zábava. Mali sme možnosť otestovať si schopnosti a šikovnosť našich prvákov , ktorí sa predviedli v plnej paráde. Zažili skutočný X-factor, vtipné scénky našich spolužiakov či tanec v pop-folk štýle. O zaujímavý program sa postarali študenti III.C a III.E triedy.

Nesmela chýbať ´´disco´´, na ktorú sme sa tešili asi najviac. Skvelú zábavu na parkete rozprúdil DJ Pinki. Určite nie len tretiaci a prváci , ale aj profesori si prišli na svoje a užívali si večierok naplno. Ustráchané pohľady vystriedal smiech a svoju vďaku nám prváci prejavili obrovským potleskom. Z imatrikulácia sme odchádzali nadmieru spokojní a neporiadok čo po nás ostal odstránila ´´upratovacia čata´´ v podaní III.A.

V mene tretiakov môžeme povedať, že sme si tento UCHAĽÁK poriadne užili a dúfame, že aj prváci. Preto im prajeme veľa šťastia a síl úspešne zvládnuť štúdium na gymnáziu. Určite tieto roky budú sprevádzané stresmi, no veríme, že sa vám to podarí prekonať a užijete si ich čo najviac.


Kočišová Lýdia , Lešková Stanislava III.C


Osobné nástroje
Menné priestory
Varianty
Operácie
Navigácia
Aplikácie
Nástroje
Pomoc