Výsledky školského kola v Olympiáde z anglického jazyka

Z Gymnázium vo Vranove nad Topľou

Prejsť na: navigácia, hľadanie

Posledný týždeň novembra bol na našej škole dosť bohatý na udalosti aj v našej PK, keď sme okrem návštevy Prezidenta SR Andreja Kisku organizovali aj školské kolo olympiády a druhýkrát sme sa zapojili sa do súťaže Best In English. Výsledky v jednotlivých kategóriách sú nasledovné:


Postupujúci z 1. miesta nás budú reprezentovať na Obvodnom kole v Humennom, ktoré sa uskutoční 18.1.2017. Fingers crossed :-)


30.11.2016 sme sa zapojili aj do online súťaže Best In English, ktorá sa organizuje v krajinách Európy v rovnakom čase a je určená študentom stredných škôl. Tento rok bola účasť hojnejšia (40 študentov). Súťaž už bola medzičasom vyhodnotená individuálne pre študentov a treba podotknúť, že naši sa vôbec nestratili - Ivana Baníková z I.B mala najvyšší počet bodov z našich (117 zo 124, t.j. viac ako 94% úspešnosť), ďalší v poradí Lenka Marcinčinová 116, Natália Kočišová detto. Po kliknutí na link sa môžete pozrieť na kompletné výsledky v rámci krajín od Mexika po Estónsko: http://bestinenglish.org/results/?utm_source=sendinblue&utm_campaign=bie_vysledky_ENG_segment&utm_medium=emailEšte ukážka z mailu realizačného tímu so štatistikou :-)

Dobrý den,

děkujeme Vám za účast v soutěži Best in English. Vaši účasti v soutěži si velmi ceníme, stejně tak i úsilí, které do soutěže vkládáte. Dle předběžných výsledků se tohoto kola soutěže účastnilo 694 středních škol a 15107 studentů z 28 různých států, z čehož máme obrovskou radost. Jedná se o nárůst cca 37 procent ve srovnání s předchozím kolem soutěže. Navíc se nám podařilo implementovat randomizaci odpovědí a tím zavést další prvek na ochranu proti opisování.


The results of Best in English contest - SCHOOLS


Instructions:

You will find your school results at the link below


If you are going to search for your school result in an Excel sheet, you have to use your School ID. The results are based on the average points scored by the 10 best students at your school.


Here you can find the results


Congratulations to all the winners!
V týždni od 30.1.2017 do 3.2.2017 sa u nás na škole bude realizovať stáž 4 zahraničných vysokoškolských študentov, ktorí sa zapoja do vyučovania v rámci projektu organizácie AIESEC. Zúčastnia sa hodín, ktoré si aj sami povedú a poskytnú našim študentom možnosť pospíkovať konečne s niekým iným, než učiteľom :-) Navyše, stážisti budú ubytovaní v rodinách našich žiakov, ktorí budú s nimi non-stop v kontakte (practice makes perfect). Info a foto z tejto akcie čoskoro. C U soon


Maroš Mitrik, vedúci PK ANJ

Osobné nástroje
Menné priestory
Varianty
Operácie
Navigácia
Aplikácie
Nástroje
Pomoc