Vianočný turnaj v stolnom tenise 2018/2019 - 9. ročník

Z Gymnázium vo Vranove nad Topľou

Prejsť na: navigácia, hľadanie
Skupina A                Skupina B                                       
-----------------------------------
1. Tomáš Veliký         1. Róbert Kentoš                           
2. Adam Štefanko        2. Matej Baník                              
3. Tomáš Stanovčák      3. Filip Novotný                             
4. Gregor Nemčík        4. Patrik Karabín                            
5. Marek Polák          5. Samuel Michalčo                      
6. Adrián Baran                                                                                               
                                                                                                                           

Zápasy sa hrajú v utorok – stredu (18. – 19. 12. 2018), od 13:30 hod. v pinpongárni.
Hrá sa na 2 víťazné sety.
 

Rozpis zápasov                
     Skupina A                                    Skupina B                                      
-------------------------------------------------------------------------------            
 1. zápas: (1-6)  Veliký – Baran             1. zápas: (2-4)  Baník – Karabín               
 2. zápas: (2-5)  Štefanko – Polák           2. zápas: (3-5)  Novotný – Michalčo 
 3. zápas: (3-4)  Stanovčák – Nemčík         3. zápas: (1-2)  Kentoš – Baník 
 4. zápas: (1-5)  Veliký – Polák             4. zápas: (3-4)  Novotný – Karabín 
 5. zápas: (3-6)  Stanovčák – Baran          5. zápas: (1-5)  Kentoš – Michalčo 
 6. zápas: (2-4)  Štefanko – Nemčík          6. zápas: (2-3)  Baník – Novotný 
 7. zápas: (1-3)  Veliký – Stanovčák         7. zápas: (1-4)  Kentoš – Karabín 
 8. zápas: (2-6)  Štefanko – Baran           8. zápas: (2-5)  Baník – Michalčo 
 9. zápas: (4-5)  Nemčík – Polák             9. zápas: (1-3)  Kentoš – Novotný 
10. zápas: (1-2)  Veliký – Štefanko         10. zápas: (4-5)  Karabín – Michalčo 
11. zápas: (5-6)  Polák - Baran
12. zápas: (2-3)  Štefanko - Stanovčák
13. zápas: (1-4)  Veliký - Nemčík
14. zápas: (3-5)  Stanovčák - Polák
15. zápas: (4-6)  Nemčík - Baran

Do finále postupujú prví dvaja zo skupiny, vo finále hrá každý s každým.

Skupina Dievčatá 
----------------------
1. Natália Závidná
2. Karolína Krankotová
3. Andrea Krankotová
4. Erika Kužmová                
5. Lucia Zeleňáková
6. Alexandra Sobotová
7. Viktória Vavreková

Zápasy sa hrajú v utorok – stredu (18. – 19. 12. 2018), od 13:30 hod. v pinpongárni. Skupina dievčat je finálovou skupinou, hrá každá s každou, hračka s najvyšším počtom bodov sa stáva víťazkou, pri rovnosti bodov rozhoduje vzájomný zápas.
Hrá sa na 2 víťazné sety.
 
Rozpis zápasov - Skupina Dievčatá
----------------------------------------------            
 1. zápas: (2-7)  K. Krankotová – Vavreková 
 2. zápas: (3-6)  A. Krankotová – Sobotová 
 3. zápas: (4-5)  Kužmová – Zeleňáková 
 4. zápas: (1-3)  Závidná – A. Krankotová
 5. zápas: (4-7)  Kužmová – Vavreková 
 6. zápas: (5-6)  Zeleňáková – Sobotová 
 7. zápas: (2-4)  K. Krankotová – Kužmová 
 8. zápas: (1-5)  Závidná – Zeleňáková 
 9. zápas: (6-7)  Sobotová – Vavreková 
10. zápas: (3-5)  A. Krankotová – Zeleňáková 
11. zápas: (2-6)  K. Krankotová – Sobotová 
12. zápas: (1-7)  Závidná – Vavreková 
13. zápas: (4-6)  Kužmová – Sobotová 
14. zápas: (3-7)  A. Krankotová – Vavreková 
15. zápas: (1-2)  Závidná – K. Krankotová
16. zápas: (5-7)  Zeleňáková – Vavreková 
17. zápas: (1-4)  Závidná – Kužmová 
18. zápas: (2-3)  K. Krankotová – A. Krankotová
19. zápas: (1-6)  Závidná – Sobotová 
20. zápas: (2-5)  K. Krankotová – Zeleňáková 
21. zápas: (3-4)  A. Krankotová – Kužmová 
Osobné nástroje
Menné priestory
Varianty
Operácie
Navigácia
Aplikácie
Nástroje
Pomoc